Frosinone kontra AC Milan, wynik meczu: 2-3

AC Milan pokonał Frosinone 3-2 w emocjonującym meczu Serie A rozegranym na Stadio Benito Stirpe. Spotkanie to miało miejsce 5 dni temu, 3 lutego o godzinie 17:00. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale ostatecznie to AC Milan wyszedł zwycięsko z tego starcia. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, a emocje sięgały zenitu.

Mecz pomiędzy drużynami: Frosinone (Gospodarz) przeciwko AC Milan (Goście)

Relacja z meczu:

Emocje sięgały zenitu na Stadio Benito Stirpe, gdzie miejscowy Frosinone podejmował AC Milan w starciu, które przyniosło wiele niespodzianek. Od samego początku obu zespołom zależało na zdobyciu trzech punktów, co zaowocowało widowiskowym widowiskiem.

W 17. minucie gry to goście objęli prowadzenie za sprawą Oliviera Girouda, który wykorzystał podanie od Rafaela Leão. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 24. minucie to Marash Soulé wyrównał wynik na 1-1.

Po przerwie atmosfera na stadionie była gorąca, a piłkarze obu drużyn dawali z siebie wszystko. W 65. minucie gry Lorenzo Mazzitelli popisał się bramką dającą prowadzenie Frosinone. Jednak radość kibiców nie trwała długo, bowiem w 72. minucie na wagę punktu dla Milanu wyrównał własnym trafieniem Matteo Gabbia, asystującemu samemu sobie.

Ostatnie minuty przyniosły kolejne emocje, kiedy to w 81. minucie Luka Jović zapewnił gościom zwycięstwo, ustalając wynik meczu na 2-3. Po tej bramce Frosinone próbowało odwrócić losy spotkania, jednak ostatecznie nie udało im się zdobyć bramki wyrównującej.

Mecz nie obył się bez kartek, a żółte kartki zobaczyli zawodnicy obu drużyn. Abdou Harroui został ukarany w 56. minucie, natomiast Ruben Loftus-Cheek, Tijjani Reijnders i Alessandro Florenzi zobaczyli żółte kartki po stronie gości.

Obie drużyny mają teraz przed sobą kolejne wyzwania. Dla Frosinone będą to spotkania z Fiorentiną, AS Romą i Juventusem, natomiast AC Milan zmierzy się z Napoli, Rennes i Monzą.